specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/366/09/2019/KC - 60675

opis stanowiska

Voulez-vous utiliser français dans sa vie professionnel?

Znasz dobrze język francuski i zastanawiasz się jak przekuć to w swój atut na rynku pracy?

W firmie o stabilnej pozycji na rynku rozwiniesz także swoje umiejętności sprzedażowe.

Aplikuj - le français est beau quand on l'utilise!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w biurze od 8:00-16:00
  • miesięczną premię od zrealizowanej sprzedaży
  • jasną ścieżkę rozwoju, która z asystenta uczyni Cię kierownikiem sprzedaży
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • imprezy integracyjne i świąteczne

zadania

  • wykonywanie rozmów handlowych z potencjalnymi nowymi klientami firmy
  • obsługa przychodzących połączeń oraz maili z pytaniami klientów
  • tłumaczenia zamówień oraz ewentualnych niezgodności we współpracy z innymi oddziałami firmy
  • obsługa obecnych klientów firmy, budowanie długofalowych relacji z klientami
  • aktualizacja i budowa bazy klientów w systemie CRM

oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • motywacji i zaangażowania w realizację zadań
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem!