specjalista ds. sprzedaży, kielce

lokalizacja
kielce, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/181/08/2019/MA - 60001

opis stanowiska

Sprzedaż, pozyskiwanie klientów i budowanie relacji w sektorze B2B to obszar twoich zawodowych zainteresowań? Cechuje Cię ambicja i dobrze zarządzasz czasem? Aplikuj - rozpocznij współpracę z firmą przyjazną rodzinie!

oferujemy

  • pracę w firmie przyjaznej rodzinie
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • pracę stacjonarną w biurze handlowym
  • perspektywę rozwoju oraz szkoleń
  • fundusz socjalny: pakiet sportowy, opieka medyczna, kasa zapomogowa-pożyczkowa
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę

zadania

  • sprzedaż produktów i usług firmy
  • współpraca z obecnymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych
  • przygotowanie ofert techniczno-handlowych
  • przygotowywanie zamówień dla klientów
  • przygotowywanie analiz skuteczności i efektywności działań
  • przygotowanie raportów wyników
  • realizacja założonego budżetu

oczekujemy

  • umiejętności pracy zespołowej
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: metalurgia i pokrewne) - mile widziane
  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych
  • biegłej obsługi komputera
  • znajomość programów: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • samodzielności w działaniu