specjalista ds. sprzedaży, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/460/02/2019/MD - 57107

opis stanowiska

Jeśli masz zmysł techniczny, znasz się na rozwiązaniach z zakresu systemów zabezpieczeń a do tego potrafisz doradzić klientowi najlepsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb ta oferta jest dla Ciebie. Nasz Klient- firma z ugruntowaną pozycją na rynku, z siedzibą w Sosnowcu poszukuje specjalisty ds. sprzedaży/ doradcy techniczno-handlowego.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, telefon, laptop)
  • po okresie próbnym pakiet medyczny i sportowy
  • możliwość brania udziału w szkoleniach doskonalących
  • dużą swobodę i samodzielność w wykonywanej pracy

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • udział w spotkaniach z Klientami na podległym terenie
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert handlowych, oraz negocjowanie umów
  • uczestnictwo w organizacji pracy firmy

oczekujemy

  • wykształcenia najlepiej wyższego technicznego
  • doświadczenia handlowego
  • mile widziana wiedza z zakresu systemów zabezpieczeń
  • umiejętności budowania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • znajomości obsługi Excela
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego