specjalista ds. sprzedaży, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/246/02/2019/KL - 56699

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zupełnie nowej branży- kandydaci z FMCG/ Pharmy mile widziani !
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w trybie home office
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 5000-5500 zł brutto, oraz możliwość uzyskania premii w zależności od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • odpowiedzialność za sprzedaż artykułów chemii budowlanej do składów budowlanych
  • pozyskiwanie nowych klientów, oraz dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji
  • odpowiedzialność za realizację planów budżetowych
  • doradztwo produktowe, prowadzenie prezentacji dla Klientów,
  • bieżące monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz dużej komunikatywności
  • dotychczasowego doświadczenia zdobytego w branży FMCG, bądź w branży farmaceutycznej
  • czynnego prawa jazdy kat. B, oraz doświadczenia w prowadzeniu auta
  • umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • silnego zorientowania na cel
  • operatywności i samodzielności w działaniu