specjalista ds. technicznych w dziale zamówień, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605 207 108
numer referencyjny
/460/09/2018/WW - 54074

opis stanowiska

Lubisz aktywnie uprawiać sport? Mamy pracę w sam raz dla Ciebie, w firmie z branży sportowej! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. technicznych w dziale zamówień. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • stałą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń rozwojowych
  • pakiet socjalny
  • promocyjne ceny zakupu sprzętu sportowego i rowerów dla pracowników

zadania

  • koordynowanie procesu zamówień, produkcji i dostaw wybranych produktów dla marki własnej
  • weryfikacja procesu dostaw komponentów do montażu produktów, sprawdzanie zgodności z zamówieniem
  • koordynacja i nadzór nad określonymi etapami procesu projektowania produktów, w tym przygotowywania wzorów
  • wsparcie techniczne procesu produkcyjnego
  • realizacja procesu kompletacji w systemie informatycznym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w pracy w branży technicznej na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • wiedzy o zarządzaniu procesem produkcji
  • znajomości środowiska Office oraz rysunku technicznego
  • znajomość programów handlowo - magazynowych firmy COMARCH (mile widziana)