specjalista ds. technicznych, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

paulina fabisz+48 607305108
numer referencyjny
/156/09/2018/PF - 53854

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

oferujemy

  • pełną wyzwań pracę u uznanego pracodawcy
  • pracę w teamie profesjonalistów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu nowego projektu

zadania

  • weryfikowanie projektów dot. prac adaptacyjnych prowadzonych w centrum miasta (na etapie planowania prac)
  • konsultowanie projektów z projektami i wykonawcami, wyszukiwanie alternatywnych rozwiązań
  • weryfikowanie zgodności prowadzonych prac z projektem (na etapie realizacji)
  • bieżący nadzór nad stanem technicznym budynków
  • planowanie i nadzór nad realizacją prac naprawczych i remontów (drobniejszych z pomocą techników, poważniejszych zlecanych firmom zewnętrznym)
  • negocjowanie warunków z wykonawcami zewnętrznymi

oczekujemy

  • umiejętności czytania i weryfikowania projektów
  • znajomości przepisów prawa budowlanego
  • praktycznej znajomości sztuki budowlanej (w szczególności w zakresie zabudowy suchej i prac wykończeniowych)
  • praktyczna znajomość zagadnień ogólnobudowlanych (warunków technicznych, dachów, murów, instalacji wod.-kan., instalacji HVAC)
  • praktycznej znajomości zagadnień dot. projektowania, instalowania i konserwacji instalacji HVAC
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem w ruchu dużych obiektów użyteczności publicznej (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu Auto CAD