specjalista ds. technicznych, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/137/10/2018/PŚ - 54996

opis stanowiska

Mechanika urządzeń spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych nie jest Ci obca? Podejmij pracę na stanowisku specjalisty ds. technicznych u wiodącego producenta maszyn ogrodniczych! (lokalizacja pracy: okolice Poznania)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • udział w szkoleniach produktowych

zadania

  • doradztwo techniczne z zakresu obsługi i naprawy urządzeń spalinowych, elektrycznych oraz akumulatorowych (roboty koszące)
  • kontakt z klientami (doradztwo techniczne i serwisowe, handlowe z zakresu robotów koszących i innych urządzeń akumulatorowych)
  • obsługa zamówień w systemie SAP
  • weryfikacja zasadności napraw gwarancyjnych przez dealerów marki

oczekujemy

  • wiedza i wyobraźnia techniczna z zakresu mechaniki urządzeń spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych
  • umiejętność analizowania problemu technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziana znajomość programu SAP