specjalista ds. technicznych, warszawa

kontakt w randstad
karolina warowna - 607375931, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
inżynieria
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/6/04/2018/KW - 50566

opis stanowiska

Szukasz oferty, która pozwoli na zdobycie doświadczenia zawodowego? Mamy dla Ciebie propozycję idealną! Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalista ds. technicznych, w firmie będącej liderem w branży zarządzania obiektami parkingowymi.

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • szereg szkoleń wdrożeniowych, w tym w języku angielskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

zadania

  • instalacja i serwis systemów parkingowych na terenie kraju
  • praca przy otwarciu nowych obiektów
  • obsługa zgłoszeń serwisowych, zdalnie jak i bezpośrednio u klienta
  • współpraca z zespołem

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B oraz otwartość na pracę mobilną
  • znajomość systemów parkingowych mile widziana