specjalista ds. technologii i innowacji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/26/03/2019/DK - 57089

opis stanowiska

Zależy Ci na podjęciu pracy u światowego lidera w branży towarów konsumpcyjnych? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Nie czekaj, Aplikuj!

oferujemy

  • prace w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową do września 2019
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • po przeszkoleniu możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • obsługa aspektów technologicznych / badawczo-rozwojowych projektów
  • wdrażanie projektów kosmetyków i detergentów na rynkach lokalnych  i etykietowanie;
  • dostarczanie informacji technicznych
  • promowanie technicznych aspektów i technologii produktów - sprzedaż oparta na wiedzy
  • zapewnienie wsparcia technicznego odnośnie roszczeń reklamowych
  • sprawdzanie zgodności dla wszystkich jednostek SKU w zakresie prawodawstwa i wytycznych
  • dostarczanie ekspertyz technicznych i regulacyjnych
  • ocena ryzyka produktu, w tym promocji
  • zarządzanie danymi i utrzymanie wewnętrznych technicznych baz danych

oczekujemy

  • wykształcenia w zakresie technologii / biologii / chemii / biotechnologii / nauki o towarach/ lub podobnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów;
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • otwartość na nowe doświadczenia, w szczególności techniczne strony procesów i systemów
  • zdolności analityczne