specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center

kontakt w randstad

małgorzata kamińska+48 607704801
numer referencyjny
/369/09/2018/MK - 54004

opis stanowiska

Chcesz pracować na infolinii, ale nie chcesz sprzedawać? Masz już pierwsze doświadczenie zawodowe albo dopiero chcesz je zyskać? Zaaplikuj na ofertę pracy na infolinii przychodzącej w firmie zajmującej się terminalami płatniczymi.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop wypoczynkowy, okolicznościowy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3200 brutto
  • premie uznaniowe, zależne od Twoich wyników w pracy
  • profesjonalny program wprowadzający (6 tygodni)
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • zniżki na kartę sportową i inne benefity
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia a także rozwoju wewnątrz organizacji

zadania

  • obsługa połączeń od klientów biznesowych (tylko przychodzące)
  • pomoc klientom w wyjaśnianiu niezgodności z obsługą terminali płatniczych
  • telefoniczna oraz e- mailowa pomoc serwisantom

oczekujemy

  • łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • gotowości do pomocy klientom, entuzjastyczne nastawienie
  • języka angielskiego na poziomie min B1
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenia w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta będzie Twoim dużym atutem