specjalista ds. trade marketingu, warszawa

kontakt w randstad
katarzyna lewczuk - 667 500 197, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
marketing
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/462/09/2018/KL - 54076

opis stanowiska

Podejmij pracę w jednej z największych na świecie firm kosmetycznych. Dla jednej z najbardziej prestiżowych marek poszukujemy osoby na stanowisko:

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - po 3 miesiącach okresu próbnego, podpisujesz umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karty sportowej
  • przyjazne biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji niedaleko ścisłego centrum Warszawy
  • wynagrodzenie do 7 500 zł brutto

zadania

  • wdrażanie i monitorowanie projektów i akcji marketingowo – sprzedażowych
  • opracowanie i realizacja planu aktywności promocyjnych w poszczególnych
  • regionach
  • przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby przełożonego oraz Zarządu;
  • analiza sytuacji rynkowej na podstawie dostępnych raportów i działań konkurencji
  • monitorowanie ruchów konkurencji w tym przebiegu akcji promocyjnych;
  • koordynacja procesu produkcji, dystrybucji, materiałów marketingowych/ POS.

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego, zdobytego na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
  • wskazane wykształcenie wyższe kierunkowe (Marketing i Zarządzanie)
  • znajomości MS Excel- warunek konieczny
  • mile widziana znajomość AC Nielsen
  • mile widziane doświadczenie w firmach z branży kosmetycznej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Dziękujemy za Twoją aplikację :)

Informujemy, że do procesu zostaną wdrożeni wybrani kandydaci.