specjalista ds. transakcji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/592/10/2018/JS - 54811

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz już pierwsze profesjonalne doświadczenie w obszarze finansów/księgowości, znasz biegle język angielski i do tego szukasz dynamicznej organizacji, która rozwinie dalej twoje skrzydła w tym kierunku, zapoznaj się z poniższym opisem i aplikuj jeszcze dziś, by stać się częścią zespołu Intercompany.

oferujemy

  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do komunikacji miejskiej
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • atrakcyjne biuro w dogodnej lokalizacji
  • wynagrodzenie do 6 000 zł brutto

zadania

  • będziesz odpowiedzialny za transakcje i przepływy między spółkami należącymi do głównej firmy
  • zajmiesz się przygotowywaniem raportów i analiz dla wewnętrznych podmiotów
  • zaczniesz nadzorować różnice w saldach, a następnie je niwelować dla optymalnych wyników
  • będziesz współpracować z zespołem, aby spełnić wymagania m.in. audytów wewnętrznych i zewnętrznych

what we expect

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia kierunkowego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub analogiczne)
  • doświadczenia w finansach lub księgowości (najlepiej w dziale AP - zobowiązań i fakturowaniu)
  • pasji do liczb i świata finansów
  • mile widziana znajomość programu SAP