specjalista ds. transportu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/8/11/2018/ES - 54879

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży produkcji gazów przemysłowych.

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy

zadania

  • zapewnienie prawidłowego procesu zarządzania transportem
  • wprowadzanie działań usprawniających procesy transportowe
  • wdrażanie standardów transportowych
  • tworzenie i tłumaczenie procedur i instrukcji dla obszaru Deliver
  • wprowadzanie nowych projektów, rozwiązań i technologii w transporcie
  • koordynacja działań w obszarze planowania transportu
  • zarządzanie podwykonawcami transportowymi w obszarze Deliver
  • ewidencja i nadzór nad środkami transportu
  • udział w procesie oceny kierowców, analizy i wyboru przewoźników
  • stały kontakt z przewoźnikami
  • analiza, porównywanie celów i wyników
  • tworzenie raportów (Excel, SAP)

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunek logistyka lub zarządzanie transportem
  • doświadczenie w zarządzaniu transportem
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • znajomość obsługi SAP mile widziana
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • umiejętność określania priorytetów
  • znajomość przepisów dotyczących transportu
  • nastawienie na innowacyjne rozwiązania