specjalista ds. transportu, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/240/05/2020/DH - 63751

opis stanowiska

Międzynarodowa logistyka, wysoki standard obsługi klienta, pracodawca dbający o rozwój. Jeżeli zawodowo właśnie tego poszukujesz, pójdź o krok dalej - APLIKUJ!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej firmy produkcyjnej (greenfield) i szerokie możliwości rozwoju, poznawania nowych rynków, współpracę w międzynarodowym środowisku.

zadania

  • Praca z transportem RFI / RFQ; negocjowanie warunków transportu
  • Organizacja krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, morskiego i lotniczego (eksport i import)
  • Optymalizacja procesów transportowych
  • Przygotowywanie dokumentów transportowych
  • Ścisła współpraca z organami zewnętrznymi, aby zapewnić pozwolenie na import i eksport towarów poza Unią Europejską
  • Monitorowanie i optymalizowanie kosztów transportu
  • Monitorowanie transportu
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym. kontrola wagi, znakowanie przesyłek itp.
  • Negocjowanie i zarządzanie umowami transportowymi, umowami magazynowymi
  • Rozliczanie, kontrola i monitorowanie faktur wysyłkowych i celnych

oczekujemy

  • min.4-letniego doświadczenia na stanowisku logistyka/spedytora/specjalisty ds. transportu
  • doświadczenia w zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług logistycznych
  • doświadczenia w firmach o międzynarodowych strukturach
  • znajomości systemów ERP
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • silnych umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych
  • doświadczenia w zarządzaniu wąskimi gardłami
  • ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
  • proaktywnej postawy
  • zrozumienia operacji biznesowych
  • dbałości o szczegóły