specjalista ds. turystyki z językiem francuskim, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna gruca+48 +48 667 110 087
numer referencyjny
/595/02/2019/AG - 57034

opis stanowiska

Wspólnie z naszym klientem, prężnie rozwijającą się firmą z branży turystycznej, która działa na rynku polskim od 1990 roku poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. turystyki z językiem francuskim

Lubisz organizować i nadzorować? Zależy Ci na pracy z językiem francuskim i angielskim? Nie chcesz wchodzić w korpo świat i zależy Ci na rodzinnej atmosferze w pracy? Nie czekaj! Aplikuj.

oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki w hotelach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • szkolenie wprowadzające

zadania

  • tworzenie nowych projektów turystycznych
  • przygotowywanie kalkulacji
  • współpraca z B2B
  • kontakt z podwykonawcami i negocjacje cen
  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

oczekujemy

  • biegły język francuski
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja własnej pracy
  • kreatywność i pomysłowość
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość innych języków obcych mile widziana
  • doświadczenie w branży turystyki przyjazdowej mile widziane