specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,000 PLN

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące
5,000 PLN

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Ubezpieczenia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/156/03/2019/KL - 57231

opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Dla naszego Klienta, firmy z branży leasingowej poszukujemy insurance specialist / specjalisty ds. obsługi polis.

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o prace
  • 4500 - 5000 brutto PLN oraz premię kwartalną
  • wsparcie przełożonego
  • miłą atmosferę w biurze na Mokotowie

zadania

  • obsługa back- officowa znanej firmy leasingowej w zakresie zawierania polis ubezpieczeniowych,
  • obsługę procesu ubezpieczania pojazdów,
  • procesowanie dokumentów występujących w obszarze ubezpieczeń,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (UFG, KNF, klienci spółki),
  • kontrola jakości danych,
  • utrzymanie prawidłowych danych ubezpieczeniowych w systemach operacyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w obszarze ubezpieczeń- minimum rok
  • znajomości języka angielskiego (środowisko międzynarodowe)
  • dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziani będą kandydaci z ukończonym szkoleniem OWCA
  • znajomości aktów prawnych w obszarze ubezpieczeń