specjalista ds. ubezpieczeń, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia bassa - 667961233 aneta łyszkowicz+48 697581378
numer referencyjny
/477/04/2021/NB - 69688

opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta lidera w branży nieruchomości komercyjnych (zarządzanie) poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. ubezpieczeń i fakturowania. Jeśli więc posiadasz od 2 do 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz bardzo dobrze znasz język angielski zapraszamy do aplikowania

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych takich jak karta Multisport czy prywatna opieka medyczna.

zadania

  • Zarządzanie wszelkimi ubezpieczeniami (zarówno najemców jak i pracowników),
  • Wprowadzanie umów z najemcami do bazy danych,
  • Dokładne i terminowe wystawianie faktur,
  • Komunikowanie się z lokalnymi i międzynarodowymi najemcami,
  • Przygotowanie wymaganych raportów zarządczych,
  • Administrowanie ubezpieczeniami - umowy, zdarzenia i płatności,
  • Współpraca z międzynarodowymi biurami w sprawach ubezpieczeniowych,
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego, preferowane w obszarze prawa lub księgowości, ubezpieczeń
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (2-5 lat),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość SAP B1.