specjalista ds. uruchomień nowych produktów, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/246/06/2019/MK - 58991

opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma z branży Automotive poszukuje specjalistów!

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą oferta pracy oraz do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o prace bezpośrednio z klientem
  • dofinansowanie do dojazdów
  • pakiet socjalny: kartę Multisport, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń
  • realne możliwości rozwoju
  • przyjazna atmosfera

zadania

  • tworzenie planów wdrażania produktu i ich szczegółowa realizacja
  • zarządzenie wszystkimi elementami w ramach nowego uruchomienia produktu zapewniając ich terminowe zakończenie
  • nadzorowanie dokumentacji związanej z uruchomieniem nowego produktu,
  • przygotowanie i kierowanie Run&Rate dla nowych projektów
  • nadzorowanie i kierowanie procesami przedprodukcyjnymi,
  • inicjowanie akcji zapobiegawczych dot. produktu, procesu i systemu jakości
  • nadzorowanie procesu tworzenia i wykonania budżetu działu wdrażania nowych projektów

oczekujemy

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (Zarządzanie Projektami, Inżynieria Produkcji)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja, samodzielność, systematyczność i konsekwencję w działaniu
  • umiejętności analityczne