specjalista ds. utrzymania ruchu na wtryskarkach, nowa wieś lęborska

lokalizacja
nowa wieś lęborska, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,700 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta dembek+48 785620039
numer referencyjny
/308/03/2021/KZ - 68755

opis stanowiska

Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Znasz podstawy elektryki i mechaniki?

Świetnie się składa! Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy specjalisty ds. utrzymania ruchu na wtryskarkach.

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie u Klienta,
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3700–5000 zł brutto / mies. + premie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny: prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów/wypoczynku.

zadania

  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • diagnozowanie problemów, reagowanie na usterki i usuwanie awarii,
  • kontrolowanie stanów magazynowych części zamiennych oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika lub elektryka w firmie produkcyjnej,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia SEP eksploatacyjne.