specjalista ds. utrzymania ruchu w zakresie elektroenergetyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra twardochleb+48 +697207448
numer referencyjny
/318/04/2021/AT - 69531

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia z wolnymi weekendami oraz atrakcyjnymi zarobkami?

Masz doświadczenie w obszarze elektroenergetyki? Dla naszego klienta poszukujemy właśnie takich pracowników.

Nie czekaj, aplikuj już teraz.

Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • godziny pracy: 8:00 - 16:00 plus dyżury dodatkowo płatne,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • sprzęt służbowy.

zadania

  • utrzymanie ruchu i przeglądy zapobiegawcze urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • planowanie oraz realizacja remontów i modernizacji urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych,
  • wykonywanie badań, przeglądów oraz pomiarów instalacji elektroenergetycznych oraz raportowanie w systemach CBM/EAM-SAP z modułami CM i PM,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • realizacja procesów zakupowych w systemach SRM/SAP,
  • realizacja zadań wynikających z prowadzonych projektów oraz współpraca ze strukturami regionalnymi,
  • wspieranie pozostałych pracowników w działaniach na rzecz utrzymania ruchu zakładu.

oczekujemy

  • wykształcenie, wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechniczny, elektryczny),
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze elektroenergetyki,
  • znajomość automatyki, sterowników PCL, sieci PROFIBUS - będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia elektroenergetyczne i elektryczne powyżej 1kV (dozór i eksploatacja),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office oraz SRM/SAP - będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole.