specjalista ds. utrzymania ruchu, kostrzyn nad odrą

lokalizacja
kostrzyn nad odrą, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/249/05/2019/AK - 58520

opis stanowiska

Poszukujesz pracodawcy, który umożliwi Ci rozwój na stanowisku specjalisty automatyka w dziale utrzymania ruchu? Aplikuj na naszą ofertę!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • dodatek wakacyjny, świąteczny
  • kartę sportową
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w systemie II-zmianowym

zadania

  • utrzymywanie sprawności maszyn produkcyjnych
  • usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektryki oraz automatyki
  • wyszukiwanie oraz usuwanie awarii
  • wykonywanie przeglądów

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego o profilu automatyka, mechatronika itp.
  • mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • znajomości systemów PLC
  • uprawień SEP do 1 kV (mile widziane)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej