specjalista ds. weryfikacji danych z językiem obcym, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela bochenek+48 609 533 003
numer referencyjny
/330/12/2018/APmarty - 55757

opis stanowiska

Znasz rumuński, węgierski, norweski lub francuski i chcesz zrobić z niego użytek?

Nie musisz mieć doświadczenia ani stopnia naukowego.

Największym Twoim atutem będzie dla nas znajomość języka obcego. Twoja inicjatywa oraz chęć uczenia się.

Postaw na rozwój swojej kariery i rozwijaj się z nami jako specjalista ds. weryfikacji danych z językiem obcym!

Czekamy na Twoją aplikację! :)

oferujemy

  • weryfikacja danych rekrutacyjnych dotyczących kandydatów biorących udział w rekrutacjach
  • kontakt z zagranicznymi instytucjami i firmami
  • kontakt z kandydatami
  • wprowadzanie zebranych i zweryfikowanych danych rekrutacyjnych do systemu

zadania

  • bardzo dobrej znajomości jednego z języków obcych: szwedzki, portugalski, rumuński, czeski lub francuski
  • podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera
  • komunikatywności i nastawienia pro-klienckiego
  • zaangażowania w powierzone obowiązki

oczekujemy

  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i usługi)
  • karta lunchowa
  • praca w międzynarodowym środowisku, w świetnej atmosferze
  • możliwość codziennego kontaktu z językiem obcym w pracy
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy i awansu
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • umowa o pracę tymczasową (możliwość stałej współpracy)