specjalista ds. weryfikacji klientów z językiem niemieckim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
6,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/601/08/2018/JS - 53628

opis stanowiska

Szukasz profesjonalnej i stabilnej pracy z czynnym wykorzystaniem języka niemieckiego? Zależy ci na zaufanym pracodawcy, który ma sprawdzoną pozycję na rynku i dba o dobrą atmosferę pracy? Dodatkowo masz silne umiejętności analityczne oraz jesteś osobą spostrzegawczą? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj jeszcze dziś! Dzięki temu możesz stać się strategiczną częścią zespołu Risk Management w szwajcarskiej firmie związanej z transakcjami bezgotówkowymi.

oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - po trzymiesięcznym okresie próbnym podpisujesz umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy - pracujesz przez 8 godzin dziennie, zaczynając pracę między godz. 8 a 10
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie do biletów ZTM
  • Benefity w postaci karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
  • Plan rozwoju związany z twoją ścieżką kariery i dalszymi aspiracjami zawodowymi
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej i wygodnej lokalizacji :)
  • Wynagrodzenie do 6 200 zł brutto (w zależności od twojego doświadczenia i umiejętności)

zadania

  • Twoim głównym obowiązkiem będzie analiza klientów pod kątem bezpieczeństwa zawierania z nimi współpracy
  • Wdrażanie nowych procesów dotyczących nadużyć
  • Monitorowanie zachowań obecnych klientów
  • Analiza statystyk i istniejących już ocen dotyczących przepływów pieniężnych i oszustw

oczekujemy

  • Profesjonalna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) - warunek konieczny
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Spostrzegawczość
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość MS Excel i całego pakietu MS Office
  • Wskazane wykształcenie kierunkowe (Finanse, Ekonomia, etc.)