specjalista ds. weryfikacji oświadczeń żywieniowych i innych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605333438
numer referencyjny
/380/11/2018/BP - 55217

opis stanowiska

Masz pierwsze profesjonalne doświadczenia za sobą - lubisz wyzwania i chcesz pracować z najbardziej rozpoznawalnymi produktami oraz poszerzać swoje pracowe horyzonty - aplikuj!

oferujemy

  • stałe godziny pracy
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiety benefitowe
  • dostęp do platformy Randstad+ - opieka medyczna, pakiety sportowe, kody rabatowe i wiele innych atrakcji

zadania

  • przygotowanie ewidencji potwierdzającej oświadczenia na opakowania produktów np. żywieniowe, zdrowotne, i inne.
  • Przegląd istniejących oświadczeń,
  • zebranie i przegląd istniejącej ewidencji,
  • identyfikacja braków oraz opracowanie wymagań na podstawie regulacji oraz wewnętrznych standardów.
  • Wprowadzanie przygotowanej ewidencji do elektronicznego systemu dotyczącego oświadczeń.

oczekujemy

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w stosowaniu wymagań regulacyjnych dotyczących żywności; główny zakres: informacja dla konsumenta, oświadczenia żywieniowe i zdrowotne;
  • Wykształcenie i/lub doświadczenie w kierunku produkcji żywności lub pokrewne – mile widziane
  • Mocne umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy
  • Zdolność wykonywania pracy samodzielnie.