specjalista ds. windykacji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta wudecka+48 609899399
numer referencyjny
/98/03/2019/MW - 57142

opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w zakresie gospodarki odpadami, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. windykacji

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w godzinach biurowych (8-16)
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • umowę o pracę

zadania

  • kontakt z klientem w celu windykacji należności
  • pozyskiwanie poleceń zapłaty
  • księgowanie należności
  • wypełnianie wniosków, formularzy do banków i ubezpieczalni
  • przygotowywanie dokumentacji do celów windykacji na drodze sądowej (z pomocą prawnika)
  • raportowanie bieżące należności i zapłat

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się windykacją należności
  • w przypadku braku doświadczenia w firmie windykacyjnej wymagane wykształcenie kierunkowe: ekonomiczne, rachunkowość, finanse
  • dobra znajomość excell
  • systematyczność i rzetelność