specjalista ds. wprowadzania danych, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra czech+48 501333191
numer referencyjny
/329/04/2019/AC - 57946

opis stanowiska

Szukasz pracy w elastycznych godzinach? Studiujesz i chcesz pogodzić pracę ze studiami? Dołącz do międzynarodowej firmy, z lokalizacją w centrum Katowic. Aplikuj już dziś! Praca od zaraz!

oferujemy

  • zatrudnienie na pół etatu, na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • elastyczny grafik
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie itp)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • doskonałą lokalizację w centrum Katowic

zadania

  • wprowadzanie danych technicznych i handlowych do systemu
  • praca z systemem SAP/Fiori/Microsoft Dynamics
  • obsługa systemu zgłoszeń i zapytań

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1-B2
  • znajomości pakietu MS Office (w tym Excel)
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz (lub od maja) na okres 6 miesięcy