specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
ITeS, BPO & KPO
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/479/06/2020/KC - 64316

opis stanowiska

Marzysz o tym, aby codziennie szlifować swój niemiecki pracując w międzynarodowym środowisku?

Jesteś osobą kontaktową, otwartą na nowe doświadczenia i chcesz pracować z ludźmi z całego świata?

Jeśli na te pytania odpowiadasz "TAK", to nie musisz już dalej szukać, bo właśnie znalazłeś odpowiednią ofertę dla siebie.

Nie trać już więcej czasu, daj sobie szansę na rozwój i aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat, bądź na 3/4 etatu
  • kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • pracę w przyjemnej atmosferze oraz stabilność zatrudnienia
  • indywidualny plan rozwoju, możliwość awansu
  • możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, kursach oraz konferencjach
  • pakiet relokacyjny

zadania

  • kontakt z klientami zagranicznymi
  • pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • sporządzanie raportów wg. procedur firmy
  • praca na wewnętrznych systemach firmy
  • analiza danych i zaistniałych błędów

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - to może być Twoja pierwsza praca!
  • dobrze rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w obszarze Customer Service będzie dodatkowym atutem