specjalista ds. wsparcia klienta z językiem holenderskim, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina kubas+48 501333859
numer referencyjny
/170/11/2020/PK - 66558

opis stanowiska

Znasz język holenderski i chcesz wykorzystać go w codziennych obowiązkach? Szukasz stabilnego zatrudnienia w międzynarodowym środowisku? Aplikuj !

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Plan emerytalny PPE finansowany przez pracodawcę
  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców
  • Bibliotekę pracowniczą
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych

zadania

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale
  • Dodatkowe zadania administracyjne

oczekujemy

  • Dobrej znajomości języka holenderskiego w mowie i w piśmie min. poziom B2
  • Dobrej znajomości programów z rodziny MS Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności pracy w grupie