specjalista ds. wsparcia sprzedaży i zamówień publicznych, kraków

kontakt w randstad
agnieszka zadrożniak - 605502806, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
kraków, małopolskie
obszar
obsługa klienta
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/640/06/2018/AZ - 52324

opis stanowiska

Znasz Ustawę o Zamówieniach Publicznych?

Posługujesz się j. angielskim na poziomie min. B1?

Mam pracę dla Ciebie! Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

zadania

  • przygotowywania i składanie ofert handlowych zgodnie z SIWZ oraz ustawą Prawo Zamówień Publicznym
  • kontrolna prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej
  • współtworzenie i obsługa elektronicznych kanałów sprzedaży w obszarze rynku medycznego
  • nadzór nad prawidłową realizacja umów dzierżaw i sprzedaży osprzętu medycznego
  • nadzór oraz planowanie pracy pracowników serwisu osprzętu medycznego

oczekujemy

  • wyższe wykształcenie
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B1
  • znajomości ustawy o prawie zamówień publicznych
  • wiedza z zakresu e-commerce
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • rzetelność
  • dobra znajomość pakietu MS Office