specjalista ds. wycen, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/257/08/2020/AS - 65074

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zakresie wycen bądź przetargów? Chciałbyś się rozwijać w firmie z międzynarodowym kapitałem? Nie zastanawiaj się i aplikuj!

oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale,
  • bycie częścią zagranicznych i krajowych przetargów i projektów,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

zadania

  • Sporządzanie przedmiarów oraz wycen dla klientów,
  • weryfikowanie potrzeb i dostosowanie ofert do klientów,
  • współpraca z działem handlowym, zaopatrzenia i konstruktorami.

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane budowlane),
  • znajomość programu Excel na poziomie dobrym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • doświadczenie w opracowywaniu przedmiarów, kosztorysów oraz wycen.