specjalista ds. wynagrodzeń, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/375/02/2021/NP - 68230

opis stanowiska

Jesteś specjalistą w obszarze payrollu, a system SAP nie jest Ci obcy? Świetnie się składa! Nasz Klient - globalna, uznana i stabilna firma z branży medycznej poszukuje właśnie Ciebie!

oferujemy

  • praca u lidera w branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatkowe, ciekawe benefity
  • możliwość rozwoju i poszarzania swoich kompetencji
  • szkolenia stanowiskowe, doszkalające

zadania

  • terminowe i poprawne rejestrowanie w systemie SAP danych do wyliczenia wynagrodzeń oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego (w zakresie danych z systemu rejestracji czasu pracy, dodatkowych tytułów wypłaty, zwolnień lekarskich, danych podatkowych oraz potrąceń pracowniczych
  • prawidłowe przygotowanie list płac, zgodne ze stanem faktycznym księgowania wyników naliczania wynagrodzeń i potrąceń
  • kontrola listy płac; przygotowanie i analiza raportów do listy płac
  • obsługa kontrahentów zewnętrznych w zakresie umów zlecenia i o dzieło zapewniająca prawidłowe naliczanie wynagrodzeń z tego tytułu, terminowe przelewy na konta
  • przetwarzanie interfejsu Workday -SAP HR i analiza danych w tym zakresie
  • obsługa rozliczania benefitów pracowniczych
  • odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe przygotowanie rozliczeń z ZUS, US, PFRON, GUS

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - poziom specjalisty/seniora
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek ekonomiczny lub pokrewny)
  • znajomości MS Excel oraz SAP HR
  • znajomości przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, przepisów ZUS w zakresie prowadzonych spraw oraz zasad pracy w systemie kadrowo-płacowym i rejestracji czasu pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowania
  • komunikatywności i otwartości oraz kreatywności i proaktywnej postawy