specjalista ds. zakupów i zaopatrzenia, ożarów mazowiecki

lokalizacja
ożarów mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/458/04/2021/JM - 69665

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zakupach produkcyjnych? Posiadasz wiedzę na temat rynku opakowań? Dołącz do zespołu rodzinnej spółki - poszukujemy Specjalisty ds. zakupów i zaopatrzenia!

oferujemy

  • lokalizacja Ożarów Mazowiecki;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwości rozwoju w firmie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpośredni wpływ na rozwój spółki;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • bogaty pakiet benefitów: m.in. wyjazdy integracyjne, wyjścia do teatrów, paczki na święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • rodzinna, niekorporacyjna atmosfera

zadania

  • odpowiedzialność za terminowe zabezpieczenie produkcji w niezbędne komponenty (etykiety, kartony, torebki, taśmy, folia stretch itp.) oraz zapewnienie ich stanów minimalnych przy ścisłej współpracy w obrębie działu Planowania i Logistyki;
  • nadzór i kontrola prawidłowości etykiet i ich użycia w procesie produkcyjnym przy ścisłej współpracy z działem Jakości (czytelność, kody EAN, opis, oznakowanie partii, dat, itp.);
  • dobór właściwych opakowań dla produktów nowych i obecnych przy współpracy z działem Jakości i Sprzedaży;
  • analiza rynku środków pomocniczych dla produkcji (oferty, zamówienia) przy współpracy z dostawcami;
  • zamawianie materiałów (kartony, etykiety, palety, stretch, itp.), rozpatrywanie ofert i podejmowanie decyzji dotyczących realizacji zamawianych komponentów;
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych wszystkich materiałów opakowaniowych i pomocniczych wchodzących w skład wyrobu gotowego;
  • kontrola i optymalizacja kosztów zamawianych materiałów poprzez proaktywne badanie rynku
  • nadzór nad jakością dostarczanych materiałów opakowaniowych;
  • przyjmowanie i realizacja zamówień na materiały pomocnicze w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez pracowników produkcji (osoby szczebla co najmniej średniego kierowniczego);
  • prowadzenie dokumentacji związanej z opakowaniami i środkami pomocniczymi używanymi w procesie produkcyjnym;
  • utrzymywanie stałych, dobrych relacji z dostawcami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego;
  • min. rok doświadczenia w zakupach produkcyjnych;
  • co najmniej podstawowej znajomości systemów zarządzania produkcją oraz jakością (ISO, HACCP, Lean);
  • znajomości języka angielskiego - min. komunikatywnie;
  • znajomość rynku opakowań tekturowych i foliowych będzie dodatkowym atutem.