specjalista ds. zakupów z językiem francuskim, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605 207 108
numer referencyjny
/126/01/2019/WW - 55912

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w dziale zakupów i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia pracownicze

zadania

  • negocjowanie warunków współpracy
  • tworzenie ofert
  • tworzenie zamówień oraz zbioru dostawców w systemie SAP
  • utrzymywanie telefonicznego i mailowego kontaktu z dostawcami
  • udział w rozmowach z zagranicznym działem zakupów
  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji zakupowej
  • obsługa europejskich klientów wewnętrznych, głównie na rynku francuskim

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (kierunki ekonomiczne)
  • kilkuletniego doświadczenia w procesie zakupów nieprodukcyjnych
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości języka francuskiego
  • znajomości programu SAP, moduł MM
  • umiejętności organizacji pracy