specjalista ds. zakupów, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/199/10/2018/AM - 54373

opis stanowiska

Chciałbyś rozpocząć pracę w wymarzonym zawodzie? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. zakupów w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • wsparcie działu zakupów w procesach zaopatrzeniowych poprzez analizę danych dotyczących zakupów
  • analizę danych dotyczących zakupów i utrzymywanie danych w systemach
  • wprowadzanie i utrzymywanie danych w narzędziach i aplikacjach obsługujących zamówienia
  • przeprowadzanie analiz wydatków
  • wspieranie procesu odnawiania lub rozwiązywania umów z dostawcami
  • współpraca z działami zakupów z różnych lokalizacji na świecie

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • wykształcenia wyższego (ekonomia, informatyka, administracja)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office - w szczególności MS Excel
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i skrupulatności
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie mile widziane