specjalista ds. zakupów, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/256/10/2018/ES - 54430

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży gazów przemysłowych.

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjny system premiowania

zadania

  • zarządzanie zakupami w ramach danej grupy materiałowej
  • przestrzeganie procesu zakupowego zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz proponowanie zmian optymalizacyjnych w procesie zakupowym
  • analiza rynku oraz wyszukiwanie potencjalnych dostawców
  • zarządzanie relacjami z dostawcami
  • wysyłanie zapytań ofertowych i porównywanie ofert dostawców oraz nadzór nad procesem wyboru dostawcy
  • negocjacje cen oraz warunków handlowych z dostawcami
  • dostarczanie danych do raportów i analiz, przygotowywanie analiz
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych zakupowych w systemie, wysyłanie zamówień
  • współpraca z partnerami biznesowymi lokalnie oraz na poziomie regionalnym/globalnym
  • koordynowanie procesu kwalifikacji i oceny dostawcy

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze zakupów strategicznych, negocjowaniu warunków handlowych z dostawcami
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B2), znajomość drugiego języka obcego - mile widziana
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość MS Office, w szczególności dobra znajomość Excel'a
  • mile widziana znajomość SAP oraz SRM
  • odpowiedzialność
  • asertywność