specjalista ds. zakupów, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna rutkowska+48 42 231 50 82
numer referencyjny
/316/12/2018/KR - 55796

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Zapraszamy do składania aplikacji.

oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • negocjacja cen i warunków dostaw
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami krajowymi oraz międzynarodowymi
  • rozwój nowych produktów, w tym produktów biodegradowalnych
  • współpraca z działem sprzedaży
  • współpraca z agencjami celnymi, transportowymi
  • bieżąca praca w systemie CDN
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentów dostaw
  • generowanie, kontrola i aktualizacja

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów, rynki międzynarodowe (mile widziane rynki daleko-wschodnie)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów
  • chęć rozwoju
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • znajomość przepisów celnych i warunków transportowych
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu CDN