specjalista ds. zakupów, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/526/11/2018/MG - 55350

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w obszarze zakupów? Komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim? Jeżeli tak prześlij jeszcze dzisiaj do nas swoją aplikację.

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem
  • stabilność zatrudnienia
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

zadania

  • nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego (surowce, półfabrykaty, materiały pomocnicze, materiały opakowaniowe)
  • kontakt z dostawcami, awizacje, nadzór nad terminami dostaw
  • obsługa procesu reklamacji
  • tworzenie długoterminowych prognoz zapotrzebowań wszystkich materiałów
  • kontrola zapasów minimalnych
  • uczestnictwo w negocjacjach cenowych
  • minimalizacja zapasów przy utrzymaniu ciągłości procesów
  • współpraca z kierownikiem produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku materiałów złącznych i surowców produkcyjnych
  • znajomości systemów zarządzania klasy ERP
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Aplikację złóż poprzez formularz lub zadzwoń pod numerem 667 955 993.