specjalista ds. zakupów, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/70/11/2018/MG - 54938

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? A może pracujesz w innym dziale, ale kontaktujesz się z dostawcami? Znasz angielski lub niemiecki? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy w Słubicach.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w systemie I zmianowym (8-16)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów za dojazdy do pracy

zadania

  • zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług
  • realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych oraz ogólno-administracyjnych
  • kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
  • stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług
  • kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze złożonymi zamówieniami
  • bezpośredni i stały kontakt z dostawcami
  • stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych materiałów i surowców
  • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki na produkcji
  • dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • znajomość zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
  • wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie negocjacji handlowych
  • komunikatywność
  • duża kultura osobista