specjalista ds. zakupów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

daria seklecka+48 501325614
numer referencyjny
/129/01/2019/DS - 55915

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie wiodącym, globalny producent farb i lakierów.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej jednym z liderów w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

  •  Wdrażanie centralnej strategii zakupowej w zakładzie produkcyjnym w obszarze surowców i opakowań
  • Współpraca z lokalnym biznesem w realizacji potrzeb zakupowych oraz współpraca w tym obszarze z centralnym zespołem zakupów
  • Współpraca z kierownikami kategorii zakupów w Europie oraz z centralnym zespołem planowania
  • Prowadzenie lokalnej oceny dostawców
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych do dostawców surowców i opakowań
  • Usprawnianie procesu zakupowego
  • Wdrażanie oszczędności w podległej kategorii zakupowej

oczekujemy

  •  Min. rok doświadczenia w pracy w obszarze zakupów, planowania lub logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność przekonywania i wywierania wpływu
  • Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień w procesach.