specjalista ds. zakupów, włocławek

lokalizacja
włocławek, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/294/07/2018/NS - 52877

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która pozwoli Ci na szybki rozwój w międzynarodowych strukturach.

Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży systemów profili okienno -drzwiowych. Rozwijaj się wraz z nią!

oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • realizacja zakupów strategicznych i operacyjnych zakładu
  • ciągła identyfikacja możliwości obniżenia kosztów we wszystkich działach przedsiębiorstwa
  • negocjowanie długoterminowych umów ramowych z lokalnymi i globalnymi dostawcami
  • zakup i nadzorowanie usług zewnętrznych
  • dbałość o stosunki z dostawcami oraz przeprowadzanie audytów u dostawców, analiza i obserwacja globalnego rynku zaopatrzeniowego
  • inicjowanie grup zakupowych i współdziałanie w ich ramach
  • controlling zaopatrzenia: statystyki, systematyczne analizy cenowe, kontrola terminów dostawy, badanie cech jakościowych
  • identyfikacja i analiza nowych, krajowych i międzynarodowych rynków zaopatrzeniowych oraz prowadzenie przetargów, negocjacji cen i umów z długotrwałym wzrostem dochodów, w celu optymalizacji warunków zakupu
  • zaangażowana i ścisła pod względem technicznym współpraca z innymi specjalistycznymi działami firmy

oczekujemy

  • wyższe, preferowane z zakresu ekonomii
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów strategicznych i operacyjnych
  • ugruntowana wiedza z zakresu zakupów surowców (PVC twardy, TiO2, modyfikatory, itd.),

wyrobów technicznych i komponentów wyrobów w przedsiębiorstwie produkcyjnym –

mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • zaawansowana znajomość systemów ERP oraz MS Office