specjalista ds. zamówień części zamiennych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcin bielecki+48 667 961 768
numer referencyjny
/465/04/2021/MB - 69887

opis stanowiska

Czujesz się swobodnie w kontakcie z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym, posiadasz zmysł techniczny , a praca w SAP nie jest dla Ciebie wyzwaniem, zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na okres około 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • współpracę z międzynarodowym, uznanym producentem maszyn
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

zadania

  • realizacja zamówień od klientów wewnętrznych i zewnętrznych (kontakt telefoniczny oraz mailowy)
  • wprowadzanie i monitorowanie danych w systemie ERP
  • zarządzanie zamówieniami i zapytaniami dotyczącymi części zamiennych, takimi jak oferty, wnioski o zwrot, terminy dostaw i status.
  • współpraca z Customer Support Coordinator, Customer Care Manager i Service Contract Coordinator
  • przygotowywanie ofert części zamiennych i czuwanie nad ich dalszym tokiem
  • współpraca z działem łańcucha dostaw oraz informowanie o dostępności, terminach dostaw lub innych ważnych sprawach związanych z dostawą części zamiennych

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny
  • mile widziana znajomość znajomość systemów ERP (SAP, NAVISION, itp.)
  • mile widziana znajomość procesów dotyczących części zamiennych oraz magazynowania, najlepiej uzyskana w środowisku sprzedaży lub usług
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz dokładności