specjalista ds. zamówień z jęz.ang min b2 - 3500 pln umowa o pracę, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,200 - 3,500 PLN / M-C

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/330/04/2019/WW - 57947

opis stanowiska

oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00 - bez weekendów!
  • młody zespół pełen pasji i entuzjazmu
  • 3 tygodnie płatnego szkolenia w godzinach 8.00-16.00
  • pakiet benefitów Randstad Plus

zadania

  • telefoniczny kontakt z międzynarodowym klientem firmy (połączenia przychodzące)
  • przyjmowanie zamówień na przesyłki kurierskie i rejestracja w systemie
  • nadawanie przesyłek za pomocą wewnętrznego systemu operacyjnego

oczekujemy

Szukamy osób otwartych i komunikatywnych z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Jeżeli masz doświadczenie w contact center - to Twój ogromny atut!

Nie wahaj się - prześlij nam swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą :)