specjalista ds. zamówień z językiem szwedzkim lub norweskim, balice

lokalizacja
balice, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta żak+48 501333541
numer referencyjny
/89/03/2019/MŻ - 57132

opis stanowiska

Znasz podstawy szwedzkiego lub norweskiego i chciałbyś podwyższyć swoje kompetencje językowe? A może znasz te języki komunikatywnie i chciałbyś efektywnie używać ich w trakcie pracy? Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej - Mitsubishi Electric

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (okres próbny 3 miesiące) i możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • refundacja kursów językowych i innych szkoleń
  • premie kwartalne
  • dodatek do dojazdów
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie

zadania

  • planowanie zakupów wewnętrznych dla magazynu centralnego
  • sprawdzanie stanów magazynowych w systemie SAP
  • weryfikacja dostępności produktów i terminów produkcji
  • bieżący kontakt z działami logistyki i księgowości
  • komunikacja z Klientem

oczekujemy

  • znajomości języka szwedzkiego lub norweskiego
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności samodzielnego poszukiwania informacji
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie B2
  • znajomości MS Office
  • umiejętności interpersonalnych