specjalista ds. zamówień, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcin bielecki+48 667 961 768
numer referencyjny
/465/04/2021/MB - 69673

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zakupach produkcyjnych? Orientujesz się w zamówieniach? Posiadasz wiedzę na temat logistyki i zarządzania? Dołącz do zgranego zespołu.

Nie czekaj, wysyłaj CV już dziś.

Do rychłego usłyszenia.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową minimum na pół roku z możliwością przedłużenia,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • standardowe godziny pracy w godzinach 8:00-16:00,
  • sprzęt firmowy (laptop, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych.

zadania

  • planowanych czynności konserwacyjnych,
  • obsługa klienta,
  • regularne komunikowanie się z innymi osobami/działami w obrębie organizacji,
  • nadzorowanie wszystkich zleceń dotyczących części aż do ich realizacji,
  • informowanie członków łańcucha dostaw o dostępności, terminach dostaw lub innych ważnych sprawach związanych z dostawą części zamiennych,

oczekujemy

  • preferowane wykształcenie wyższe (kierunki logistyka, zarządzanie lub podobne),
  • znajomość procesów dotyczących części zamiennych oraz magazynowania, najlepiej uzyskana w środowisku sprzedaży lub usług,
  • zrozumienie rozwoju biznesu i usług serwisowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.