specjalista ds. zaopatrzenia, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/295/07/2018/NS - 52796

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku i pozwoli na szybki rozwój!

Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej.

oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji wydatków związanych z zakupami
  • utrzymanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami i podwykonawcami
  • zapytania ofertowe do dostawców, analiza ofert i wybór dostawców
  • prowadzenie skutecznych negocjacji z dostawcami
  • tworzenie zleceń zakupu i transportu oraz kontrola ich prawidłowej realizacji
  • kompletowanie dokumentacji zakupowej w firmie oraz nadzór nad wskaźnikami zakupowymi oraz okresowa ocena dostawców
  • dbanie o poprawny przepływ informacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe – preferowane: ekonomiczne, logistyka
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność sporządzania czytelnych zestawień
  • język angielski – poziom zaawansowany
  • znajomość systemu ERP – mile widziana
  • znajomość pakietu MS Office