specjalista ds. zarządzania uprawą roślin (rekrutacja zdalna), stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Rolnictwo, Leśnictwo, Rybołówstwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/229/04/2020/KWiga błędkowska - 63524

opis stanowiska

Praca przy uprawie roślin z wykorzystaniem najnowszych technologii brzmi ciekawie? Dołącz do zespołu firmy będącej w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma jest jednocześnie uznawana za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie. Swoich odbiorców znajduje w całej Unii Europejskiej.

oferujemy

  • szkolenia stanowiskowe
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów
  • pracę w najnowocześniejszej firmie w branży z wysoko zautomatyzowanym parkiem maszynowym

zadania

  • codzienna kontrola stanu uprawy i szklarni
  • dbanie o właściwy stopień nawodnienia roślin oraz temperatury w szklarni
  • wykrywanie rozbieżności pomiędzy wskazaniami komputera klimatycznego a faktycznymi parametrami klimatu w szklarni
  • poszukiwanie i identyfikacja rozwiązań ograniczających rozprzestrzenianie się chorób roślin
  • nawożenie
  • monitorowanie prędkości rozwoju upraw

oczekujemy

  • wykształcenia biologicznego lub pokrewnego – mile widziane
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • swobodnego posługiwania się programem MS Office
  • zaangażowania w wykonywanie codziennych obowiązków
  • otwartości na nowe wyzwania