specjalista ds. zobowiązań z językiem niemieckim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/156/10/2018/JS - 54468

opis stanowiska

Posługujesz się biegle językiem niemieckim? Chcesz dalej rozwijać się w świecie finansów i księgowości w profesjonalnej i sprawiedliwej strukturze? Zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem i podejmij decyzję, czy chcesz się stać częścią zgranego zespołu odpowiedzialnego za dział zobowiązań (AP)!

oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • darmowe kursy językowe
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między godz. 7 a 9, koniec między 15 a 17)
  • premię kwartalną
  • atrakcyjną i dobrze skomunikowaną lokalizację biura
  • wynagrodzenie do 6 000 zł brutto

zadania

  • dołączysz do zespołu zajmującego się zobowiązaniami (Account Payable)
  • będziesz odpowiedzialny za poprawność wystawionych w systemie faktur
  • zajmiesz się dbaniem o profesjonalnie zrealizowane przepływy środków pieniężnych
  • będziesz wprowadzał korekty dotyczące niepoprawnych danych, np. dotyczących dostawców
  • przygotujesz poprawne przepływy płatności w danych cyklach

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka niemieckiego
  • przynajmniej dobrej znajomości języka angielskiego
  • wskazana znajomość programu SAP
  • chęci i pasji do pracy z liczbami
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość i analogiczne)