specjalista ds. żywienia drobiu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/15/12/2018/KL - 55452

opis stanowiska

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy będącej ekspertem w żywieniu zwierząt poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. żywienia drobiu.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • Liczne szkolenia wewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Możliwość uzyskania premii
  • Podstawowe narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)

zadania

  • Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży produktów firmy.
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu
  • Monitorowanie sytuacji na rynku konkurencyjnym
  • Wdrażanie programów promocyjno- marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów, rozszerzanie dystrybucji w regionie działania
  • Odpowiedzialność za monitorowanie stanów magazynowych klienta dotyczących produktów firmy

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- min. 2-3 lata
  • Wykształcenia wyższe (zootechniczne, weterynaryjne, rolnicze lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej organizacji czasu pracy własnej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana umiejętność kalkulacji dawek pokarmowych
  • Znajomości rynku
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych