specjalista ds.księgowych z językiem angielskim, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/462/04/2018/ŻM - 51149

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku a Twoją pasją jest księgowość? Twoim dodatkowym atutem jest znajomość języka obcego? Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport/MultiKino, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych

zadania

  • księgowanie faktur zakupowych od dostawców; sprawdzanie poprawności PZ z fakturą, wyjaśnianie niezgodności;
  • księgowanie wychodzących płatności, przygotowywanie propozycji płatności/płatności;
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca;
  • księgowanie raportów kasowych;
  • comiesięczna analiza i uzgadnianie sald z dostawcami, w tym dostawcami z Grupy;
  • bieżące rozliczanie kont zakupu oraz kont dostawców;
  • analizy, przygotowywanie raportów i innej zleconej dokumentacji;
  • komunikacja z klientami wewnętrznym anglojęzycznym;
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia, usprawnianie procesów i procedur

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane w obszarze finansów i księgowości;
  • doświadczenie powyżej ok.1 roku w Dziale Zobowiązań (AP, PTP) będzie znaczącym atutem;
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1);
  • dobra znajomość MS Excel;
  • wysoka komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją i pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientem;
  • mile widziana znajomość systemu SAP