specjalista ds.logistyki, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/423/12/2020/AZ - 67283

opis stanowiska

Jeśli logistyka to obszar w którym masz doświadczenie i chcesz się nadal rozwijać zapraszamy do aplikacji.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • elastyczny czas pracy
  • szansę zdobycia doświadczenia w projekcie rozwoju zakładu produkcyjnego
  • pakiet benefitów

zadania

  • monitorowanie obszaru zarządzania zapasami
  • wsparcie podległego zespołu
  • monitorowanie właściwego przepływu materiałów
  • tworzenie i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • usprawnianie procesów logistycznych
  • kontakt z klientami firmy dotyczący zamówień, wysyłek i dostaw
  • przygotowywanie dokumentów przewozowych (kontakt z klientami, firmami transportowymi, agencją celną)
  • przygotowywanie raportów, analiz, nadzór nad kluczowymi wskaźnikami produkcyjnymi
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. logistyki w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość MS Excel
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność